Busy do POLSKI

Kończysz sezonową pracę w Niemczech, a może odwiedzałeś rodzinę w Holandii? Masz za sobą wakacje w Belgii i zastanawiasz się, w jaki sposób komfortowo i bez zbędnych przesiadek oraz samodzielnego planowania trasy wrócić do Polski? Firma przewozowa poEuropie wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Możesz liczyć na komfortową, sprawną i bezpieczną podróż, którą oferują nasze busy do Polski. Do Twojej dyspozycji jest doświadczony kierowca i nowoczesna flota pojazdów. Oznacza to, że niezależnie od celu zagranicznej podróży, a także kraju, z którego wracasz, zajmujesz miejsce w bardzo komfortowym, wyposażonym w najważniejsze udogodnienia busie. Za kierownicą nowoczesnego busa zasiada kierowca, który doskonale zna trasy wspólnie przez Was przemierzane.

Busy do Polski – podróż w systemie door to door

Kończysz sezonową pracę w Niemczech, a może odwiedzałeś rodzinę w Holandii? Masz za sobą wakacje w Belgii i zastanawiasz się, w jaki sposób komfortowo i bez zbędnych przesiadek oraz samodzielnego planowania trasy wrócić do Polski? Firma przewozowa poEuropie wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Możesz liczyć na komfortową, sprawną i bezpieczną podróż, którą oferują nasze busy do Polski. Do Twojej dyspozycji jest doświadczony kierowca i nowoczesna flota pojazdów. Oznacza to, że niezależnie od celu zagranicznej podróży, a także kraju, z którego wracasz, zajmujesz miejsce w bardzo komfortowym, wyposażonym w najważniejsze udogodnienia busie. Za kierownicą nowoczesnego busa zasiada kierowca, który doskonale zna trasy wspólnie przez Was przemierzane.

Busy do Polski - poEuropie

Busy z Niemiec do Polski – komfortowy powrót

Aby dotrzeć do miejsca pracy lub do rodziny czy znajomych, interesowały Cię busy do Niemiec. Dziś możesz liczyć na busy z Niemiec do Polski, które dowożą swoich pasażerów sprawnie i w pełni bezpiecznie, w bardzo komfortowych warunkach. Bez zbędnych i czasochłonnych przesiadek, bez konieczności poszukiwania dworca czy też zatrzymywania się na wielu przystankach, czego nie można wykluczyć podczas korzystania z tradycyjnych środków transportu zbiorowego.

Busy z Niemiec do Polski – skąd wyjeżdżamy?

Busy z Niemiec do Polski kursują codziennie. Możesz dopasować czas przejazdu do własnych potrzeb, uwzględniając, w jakim terminie chcesz lub potrzebujesz wrócić do Polski. Przewozy z Niemiec do Polski to możliwość rozpoczęcia podróży w miastach, takich jak m.in.:

Dlaczego nasze busy

Bezpieczeństwo

Zatrudniamy tylko doświadczonych i najlepszych kierowców, ponad to nasze busy do Belgii są poddawane systematycznej kontroli stanu technicznego. Wszystko to z uwagi na bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Klimatyzacja

Wszystkie busy do Belgii są wyposażone w wydajne systemy klimatyzacji dla zapewnienia komfortu i aby każda podróż przebiegała w jak najlepszych dla klienta warunkach.

Czas

Wiadome jest że im mniej czasu spędzisz w podróży tym lepiej dlatego cały czas optymalizujemy nasze trasy busów do Belgii pod dana grupę Klientów którzy w tym dniu z nami jadą aby podróż przebiegła jak najszybciej.

Wi - Fi

W dzisiejszych czasach jest to nieodzowny element każdej długiej podróży, a więc i w naszych busach możesz skorzystać z darmowego dostępu do Internetu. Bez wątpienia pozwala to umilić podróż do Niemiec.

Door to Door

Świadomość bezproblemowego dotarcia do celu wpływa pozytywnie na sam komfort podróży, dlatego odbieramy klientów z pod wskazanego adresu i zawodzimy dokładnie tam gdzie sobie Klient życzy.

Port USB

Oczywiście każdy wysyłany bus do Belgii posiada wbudowane gniazdka USB dlatego nie musisz się martwić że podczas podróży rozładuje się twój telefon i nie będziesz miał kontaktu czy to z bliskimi, czy z pracodawcą.

Busy z Holandii do Polski – komfortowa podróż

Jako doświadczony przewoźnik oferujemy nie tylko busy do Holandii, ale i kursujemy w odwrotnym kierunku. Wystarczy, abyś wybrał, skąd mamy Cię odebrać. Nasz doświadczony kierowca przyjedzie pod wskazany adres, pomoże w załadunku bagaży, a Ty będziesz mógł cieszyć się podróżą upływającą w kameralnej i przyjaznej atmosferze.

W naszych nowoczesnych busach jest miejsce dla niewielu pasażerów, więc podróż upływa szybciej i w o wiele większym komforcie niż wtedy, gdy korzystasz z klasycznej formy przewozu. W busie możesz liczyć na bardzo wygodne fotele, dostęp do Wi-Fi oraz klimatyzację, co oznacza, że niezależnie od pory roku Twoja podróż staje się czystą przyjemnością.

Od Ciebie zależy, z którego miejsca Cię zabierzmy i gdzie zakończysz swoją podróż. Docieramy do 95% miejsc na terenie Holandii. Możemy zatem zabrać Cię z takich miast, jak:

Busy z Belgii do Polski – postaw na profesjonalistów

Wybierając niegdyś busy do Belgii, mogłeś skorzystać z przejazdu w formie door to door. Jeśli przed Tobą planowany powrót do Polski, postaw na naszego przewoźnika poEuropie.pl. Wróć w równie komfortowej atmosferze, bez dodatkowych przesiadek i w krótszym czasie niż podróżując tradycyjnymi środkami transportu.

To Ty decydujesz, w którym miejscu rozpoczynasz swoją podróż do Polski i gdzie ją kończysz. Odbieramy Cię z dowolnego punktu oraz odwozimy dokładnie pod adres docelowy. Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci w pełni komfortową, sprawnie przebiegającą podróż z niemalże dowolnego adresu zlokalizowanego na terenie Belgii. Organizujemy kursy z takich miast, jak np.:

Sprawdź zasięg naszych busów

Zobacz, na jakich trasach kursujemy. Sprawdź, czy region, z którego planujesz wyjazd do Polski, znajduje się na mapie naszych przejazdów. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami i dowiedz, czy możliwa jest do zrealizowania wybrana, najbardziej dogodna dla Ciebie trasa.

Wyjeżdżamy z różnych kierunków i miast zlokalizowanych na terenach Niemiec, Holandii i Belgii. Sprawdź nasze trasy poEuropie i zaplanuj powrót do Polski – z wakacji, pracy, odwiedziny u rodziny.

Busy do Polski z Niemiec - poEuropie

Busy Niemcy–Polska – co warto wiedzieć?

 1. Postaw na nasze busy do Polski z Niemiec codziennie realizujemy usługi przewozu, zapewniając naszym pasażerom zoptymalizowany plan podróży, aby uniknąć robienia wielu przystanków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na czas przejazdu.
 2. Realizujemy usługi w systemie door to door – to Ty decydujesz, w którym miejscu chcesz wsiąść do busa i gdzie kończysz swoją podróż.
 3. Gwarantujemy Ci przejazd realizowany przez doświadczonych kierowców, którzy posiadają nie tylko wymagane uprawnienia, ale i zapewniają życzliwe podejście do każdego pasażera.
 4. W naszych busach masz do dyspozycji klimatyzację, Wi-Fi oraz gniazdka USB. Czas podróży spędzasz zatem w komfortowych warunkach i zajmując się tym, na co masz ochotę – możesz swobodnie korzystać z Internetu.
 5. Ty decydujesz o terminie podróży.
 6. Na trasie zatrzymujemy się tylko w miejscach, które dla poszczególnych pasażerów oznaczają zakończenie podróży. Dzięki temu minimalizujemy liczbę przystanków i skracamy czas całej podróży.
 7. Jeśli masz potrzebę np. skorzystania z toalety, możesz poprosić kierowcę o zrobienie przerwy.

Rezerwacji dokonujesz elektronicznie – przez Internet – bądź telefonicznie.

Busy do Polski z Holandii - poEuropie

Bus z Holandii do Polski – sprawdź najważniejsze informacje

 1. Wszystkie nasze przejazdy realizowane są w systemie door to door. Zabieramy Cię z miejsca, które wskazujesz jako początkowe, a podróż kończysz dokładnie pod adresem docelowym.
 2. Zajmujesz miejsce w komfortowo wyposażonym, klimatyzowanym busie. Możesz naładować telefon czy tablet bądź skorzystać z komputera, ponieważ dostępne są gniazdka USB.
 3. Twój przejazd odbywa się w towarzystwie niewielkiej liczby pasażerów, co oznacza kameralną atmosferę.
 4. Przejazdy realizowane są codziennie.
 5. Do Twojej dyspozycji, w razie potrzeby, jest doświadczony kierowca.
 6. Czas podróż zależy od długości trasy. Pamiętaj jednak, że nasze trasy rozplanowujemy z uwzględnieniem potrzeb klientów. Oznacza to, że układamy je w taki sposób, aby każdego zabrać ze wskazanego miejsca i dowieźć pod adres docelowy w Polsce w możliwie najkrótszym czasie.
 7. Jeśli potrzebujesz dodatkowej przerwy, wystarczy, że zgłosisz to kierowcy.

Termin podróży możesz zarezerwować wypełniając internetowy formularz, wysyłając SMS lub dzwoniąc pod wskazany numer.

Busy do Polski z Belgii - poEuropie

Przewozy Belgia Polska – co musisz wiedzieć?

 1. Z Belgii do Polski przewozy odbywają się w systemie door to door. Możemy Cię zabrać z przystanku nieopodal Twojego miejsca zamieszkania w Belgii, z dworca, jeśli tam chcesz rozpocząć swoją podróż, ale i z dowolnego innego adresu. Tak samo jest z zakończeniem podróży. Ty decydujesz, jaki adres w Polsce podajesz nam jako końcowy.
 2. Nasze nowoczesne busy są bardzo komfortowo wyposażone. Czeka Cię długa podróż, ale w wygodnym fotelu możesz uciąć sobie drzemkę. Jeśli masz potrzebę naładowania telefonu bądź chcesz skorzystać z komputera, wystarczy podpiąć się do gniazdka USB.
 3. Nie martwisz się o czas podróży – każda nasza trasa jest przemyślana i zaplanowana w taki sposób, aby była jak najbardziej komfortowa i abyś spędził w fotelu pasażera jak najmniej czasu. Zatrzymujemy się tylko w miejscach wyznaczonych przez pasażerów oraz – w razie potrzeby – w sytuacji, gdy np. chcesz skorzystać z toalety.
 4. Nasze busy są klimatyzowane.
 5. Gwarantujemy Ci podróż z doświadczonym i życzliwym kierowcą na pokładzie.

Termin podróży rezerwujesz w dowolnym momencie – możesz skorzystać z internetowego formularza bądź wysłać do nas SMS albo zadzwonić pod wskazany numer telefonu.

Lokalizacja

ul. Gromadzka 66
30-719 Kraków

Czynne

7:00-22:30
Poniedziałek – Piątek
7:00-22:00
Weekendy i święta

Kontakt