NAJLEPSZE PROMOCJE

Skorzystaj z wyjątkowych promocji i podróżuj taniej! Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie i bliskich!

KONKURS na Darmowe Bilety 

 
Do Wygrania mamy darmowe bilety na na przejazd dowolną z naszych tras. 
Gdzie odbierzemy Cię ze wskazanego przez Ciebie adresu i zawieziemy dokładnie tam gdzie będziesz chciał. Jedynym warunkiem jest aby obydwie lokalizacje znajdowały się na obsługiwanym przez nas obszarze ( do sprawdzenia Tutaj lub w zakładce “TRASY” ).
 
Jedyne co musisz zrobić to skopiować hasło promocyjne widoczne niżej i wkleić je pod postem Konkursowym na naszym Facebookowym lub Instagramowym fanpage’u do którego link znajdziecie pod hasłem. 
 
 

“Wakacje”

UWAGA !!! 

Dwa bilety będą rozlosowane na profilu Instagramowym a tylko jeden na Facebookowym dlatego zachęcamy do polubienia nas na Instagramie. Dodatkowo jeśli weźmiecie udział na obu profilach będziecie mieli większe szanse na wygraną więc zachęcamy do wklejania hasła pod dwoma linkami ;D

  Wyniki konkursu umieścimy na Facebooku i Instagramie. 

Konkurs będzie miał charakter cykliczny więc zachęcamy do śledzenia naszego konta na FB i Instagramie bo już niedługo przewidujemy rozdać kolejne darmowe bilety 🙂

Regulamin Konkursu:

  1. Firma poeuropie.pl jest organizatorem konkursu.
  2. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.
  3. Konkurs trwa od 25.07.2019 – 16.08.2019.
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy hasło konkursowe wpisać pod postem dotyczącym konkursu na Instagramie lub Facebooku do których są podane linki w opisie konkursu.
  5. Zwycięscy zostaną wytypowani z pośród grona osób spełniających w/w warunek. 
  6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16.08.2019 o godzinie 14:00.
  7. Zwycięscy zostaną ogłoszeni na naszym profilu Facebook-owym i Instagram-owym.
  8. Nagrodą są trzy pojedyncze bilety (po jednym dla każdego zwycięscy) uprawniające na darmowy przejazd, w jedną stronę na wszystkich naszych trasach.
  9. Zastrzegamy sobie że dwa bilety są przeznaczone dla osób biorących udział w konkursie na naszym profilu Instagram-owym a jeden bilet dla osób biorących udział na profilu Facebook-owym.
  10. Z nagrody można skorzystać w okresie 6 miesięcy od daty ogłoszenia wyników, po wcześniejszym uzgodnieniu z konsultantem infolinii dat i adresów.
  11. Nie ma możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną.
  12. Organizator przewiduje możliwość odstąpienia przez zwycięzców wygranej na rzecz osób trzecich.
  13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu opublikowania wyników.
Promocje dla stałych klientów

5% RABATU ZA PŁATNOŚĆ Z GÓRY

Jesteś zdecydowany na konkretny termin przejazdu i chcesz dodatkowo zyskać? Umów się na płatność z góry , a od ceny przejazdu zostanie odliczone 5%!


KONTAKT
Promocje grupowe

ZNIŻKI DLA GRUP OD 2 OSÓB

Podróżujesz wraz ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną? Zapytaj o indywidualne rabaty!

KONTAKT
promocje na powrót

REZERWACJA W DWIE STRONY

Masz dokładnie zaplanowany wyjazd, wiesz już kiedy wracasz? Zarezerwuj od razu przejazd w dwie strony, a jeśli Twoja rezerwacja się nie zmieni, to przy powrocie zapytaj o zniżkę 10 euro lub 40zł. Za przejazd w cenie promocyjnej nie należy się naklejka na Kartę Stałego Klienta.


KONTAKT
promocja płatności

5% RABATU ZA PŁATNOŚĆ Z GÓRY

Jesteś zdecydowany na konkretny termin przejazdu i chcesz dodatkowo zyskać? Umów się na płatność z góry , a od ceny przejazdu zostanie odliczone 5%!

KONTAKT
Czy wiesz, że możesz kupić bilet bez wychodzenia z domu ?REZERWUJ ONLINE