Busy DOLNY ŚLĄSK

Busami na Dolnym Śląsku jesteśmy codziennie w drodze do Holandii czy Niemiec. Sprawdź co jesteśmy w stanie zaoferować. Bezpośrednie sąsiedztwo województwa dolnośląskiego z Niemcami sprawia, że nasze busy do Niemiec - Dolny Śląsk cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób wyjeżdżających za zachodnią granicę do pracy lub w ramach wycieczek turystycznych. Zobacz, skąd odjeżdżają busy z Dolnego Śląska do Niemiec, Holandii i Belgii oraz poznaj zalety korzystania z oferty firmy przewozowej poEuropie.pl.

busy dolny śląsk

Codzienne przewozy Dolny Śląsk – Niemcy / Holandia / Belgia

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób, które w dowolnym celu wyjeżdżają do Niemiec, Holandii lub Belgii. Nasze busy kursują codziennie, dzięki czemu bez problemu możesz wybrać najbardziej odpowiadający Ci termin. Dowieziemy Cię na miejsce dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz – wystarczy, że w formularzu rezerwacji wskażesz interesujący Cię termin. Nasze busy Dolny Śląsk – Niemcy kursują codziennie również w drodze powrotnej. Chcesz wrócić do domu zaraz po zakończeniu pracy lub nie chcesz zmarnować choćby jednego dnia urlopu? Zarezerwuje bilet powrotny na busa poEuropie.pl.

Zapoznajcie się z ofertą na przejazd naszymi busami i sprawdźcie rejony do których kursujemy codziennie w Niemczech, Holandii czy Belgii.

PRZEWÓZ BUSAMI DOLNY ŚLĄSK

Busy do Niemiec – Dolny Śląsk || Busy do Holandii – Dolny Śląsk || Busy do Belgii – Dolny Śląsk

Busy Dolny Śląsk – Niemcy / Holandia / Belgia kursują w trybie door to door, czyli od drzwi do drzwi. Zabierzemy Cię spod Twojego domu i zawieziemy pod adres, jaki wskażesz przy rezerwacji. Oszczędzisz sobie w ten sposób czas i nerwy, jakie towarzyszą zwykle niewygodnym przesiadkom. Nasze busy na Dolnym Śląsku odwiedzają takie miasta i ich okolice jak:

Planujemy każdą trasę z osobna w taki sposób, aby każda miejscowość, z której zabieramy naszych pasażerów była “po drodze”, dzięki czemu optymalizujemy czas podróży. Nasze busy kursują z okolic wielu miejscowości rozsianych po całym województwie dolnośląskim. Planujesz wsiąść do busa Dolny Śląsk – Niemcy? Poniżej znajdziesz listę dolnośląskich miejscowości, z okolic których zabierzemy Cię nie tylko do naszego zachodniego sąsiada, ale też do Belgii lub Holandii.

Czy wiesz, że możesz kupić bilet bez wychodzenia z domu ?REZERWUJ ONLINE

Bezpieczne i komfortowe przewozy do Niemiec – Dolny Śląsk

Aby dojechać do niemieckiej granicy z województwa podkarpackiego, trzeba przejechać przez całe południe Polski. Droga liczy zatem około 500 kilometrów, jednak flota busów firmy transportowej Po Europie to nowoczesne i komfortowe pojazdy, dzięki którym czas spędzony w trasie minie bardzo szybko, a wszyscy pasażerowie dojeżdżają na miejsce w dobrych nastrojach.

Doświadczenie

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy.

Bezpieczeństwo

Regularna kontrola stanu technicznego naszych busów.

Profesjonalizm

Nowoczesna i bezpieczna flota pojazdów.

Na naszą flotę składają się nowoczesne i komfortowe busy, wyposażone w klimatyzację, regulowane fotele z funkcją spania, pojemne luki bagażowe czy wreszcie odtwarzacze DVD, które umilają czas spędzony w podróży, a także gniazda USB do ładowania m.in. smartfonów i tabletów. Dzięki tym rozwiązaniom przewozy osób Dolny Śląsk – Niemcy / Belgia / Holandia, są gwarancją komfortu i najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Lokalizacja

ul. Gromadzka 66
30-719 Kraków

Czynne

7:00-22:30
Poniedziałek – Piątek
7:00-22:00
Weekendy i święta

Kontakt