Busy Dolny Śląsk

Busami na Dolnym Śląsku jesteśmy codziennie w drodze do Holandii czy Niemiec. Sprawdź co jesteśmy w stanie zaoferować.

busy dolny śląsk

Busy z Dolnego Śląska

Nasze busy na Dolnym Śląsku są codziennie i każdego dnia zabierają pasażerów którzy podróżują do Niemiec czy do Holandii w celach zarobkowych czy też turystycznych.

Za naszą ofertą stoi wieloletnie doświadczenie naszych kierowców jak i doskonały stan techniczny naszych busów. Kursujemy nimi cały czas na trasach Dolny Śląsk – Niemcy, Dolny Śląsk – Holandia czy Dolny Śląsk – Belgia i z powrotem. Cały czas się szkolimy i badamy stan techniczny naszych pojazdów aby zapewnić bezpieczeństwo każdemu pasażerowi.

 

Zapewniamy że nasze busy na Dolnym Śląsku są wygodne i nowoczesne by każda podróż przebiegała jak tylko się da najwygodniej. Każdy z nich jest wyposażony w komfortowe fotele z funkcją spania, DVD w celu zapewnienia rozrywki podczas trasy, klimatyzację która zapewni optymalną temperaturę wewnątrz busu jak i gniazda USB dzięki którym naładują państwo swoje smartfony czy tablety.

Zapoznajcie się z ofertą na przejazd naszymi busami i sprawdźcie rejony do których kursujemy codziennie w Niemczech, Holandii czy Belgii.

Miasta Dolny Śląsk

Nasze busy na Dolnym Śląsku odwiedzają takie miasta i ich okolice jak:

Lokalizacja

ul. Gromadzka 66
30-719 Kraków

Czynne

7:00-22:30
Poniedziałek – Piątek
7:00-22:00
Weekendy i święta