Busy MAŁOPOLSKA

Główna siedziba naszej firmy znajduje się właśnie w województwie małopolskim, jednakże nie jest to jedyny region, z którego kursują nasze busy do Niemiec, Belgii i Holandii. Obsługujemy bowiem całe południe Polski. Zainteresowany wyjazdem do Niemiec lub krajów Beneluxu w celach zarobkowych lub prywatnych? Busy Małopolska – Niemcy z firmą przewozową Po Europie są gwarancją komfortowej podróży z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Planujesz wyjazd? Przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać.

busy małopolska

Codzienne busy do Niemiec – Małopolska

Busy z Małopolski do Niemiec, Belgii i Holandii kursują codziennie, dlatego możesz zaplanować swoją podróż w dowolnym momencie i dostosować ją do terminu swojego pobytu. Podobnie jest z powrotem do kraju – busy z Niemiec do Polski (Małopolska) również możesz zarezerwować w dogodnym, odpowiadającym Ci terminie, np. po zaraz po zakończeniu pracy i załatwieniu wszystkich formalności związanych z wykwaterowaniem lub pierwszego dnia urlopu.
 

Sprawdź już teraz rejony jakie obsługujemy w Małopolsce, następnie zapoznaj się z naszą ofertą i zamów bilet.

PRZEWÓZ BUSAMI MAŁOPOLSKA

Busy Niemcy, Holandia, Belgia – Polska: Małopolska – skąd jeździmy?

Poniżej znajdziesz listę kilkudziesięciu miejscowości, z okolic których nasze busy do Niemiec zabierają pasażerów. Rozsiane są one po całym województwie małopolskim, dlatego żaden mieszkaniec tego regionu Polski nie będzie miał problemu z tym, aby dostać się pod wskazany adres w Niemczech, Belgii lub Holandii bezpośrednio spod swojego domu..

Czy wiesz, że możesz kupić bilet bez wychodzenia z domu ?REZERWUJ ONLINE

Przewoźnik Polska – Niemcy: z Małopolski bezpiecznie za granicę

Dlaczego warto postawić na firmę Po Europie? Dysponujemy nowoczesną flotą busów, dzięki którym przewozy osób do Niemiec, Belgii i Holandii stoją na najwyższym poziomie. 30 lat doświadczenia pozwala nam nieustannie udoskonalać naszą ofertę pod kątem oczekiwań pasażerów.

Doświadczenie

Zatrudniamy doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców.

Bezpieczeństwo

Regularna kontrola stanu technicznego naszych busów.

Profesjonalizm

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów z klimatyzacją, oraz innymi udogodnieniami.

Chcesz uniknąć przesiadek i organizowania sobie transportu w obcym kraju, do którego być może jedziesz pierwszy raz? Trafiłeś idealnie, bowiem nasze busy z Małopolski do Niemiec, Belgii i Holandii kursują w systemie door to door. Co to oznacza? Dokładnie to, że w czasie rezerwacji biletu podajesz na adres początkowy swojej trasy, a także adres miejsca docelowego. Nasz kierowca zabierze Cię spod drzwi Twojego domu i zawiezie bezpośrednio pod wskazany adres. Bez przesiadek i oczekiwania na skomunikowanie się połączeń

Lokalizacja

ul. Gromadzka 66
30-719 Kraków

Czynne

7:00-22:30
Poniedziałek – Piątek
7:00-22:00
Weekendy i święta

Kontakt