Busy OPOLSKIE

Mieszkasz na Opolszczyźnie i planujesz wyjechać do pracy do Niemiec, Belgii lub Holandii? A może po prostu planujesz spędzić w którymś z tych krajów weekend lub kilka wolnych dni? Firma przewozowa Po Europie zagwarantuje Ci komfortowy i bezpieczny transport busem w wybrane miejsce. Przekonaj się, że podróż z nami to najlepsza możliwa opcja.

busy opolskie

Busy Opolskie – Niemcy / Holandia / Belgia – spod domu pod wskazany adres

Nasze busy do Niemiec z województwa opolskiego wykonują kursy door to door. Co to znaczy? Dokładnie to, że zabierzemy Cię spod domu i dostarczymy dokładnie pod adres, który wskażesz podczas rezerwacji biletu. Wszyscy nasi klienci w tym z województwa Opolskiego nie muszą przejmować się niczym innym jak tylko kupnem biletu w odpowiednim terminie a my załatwimy za niego całą resztę, tzn. 

    • ustalimy z Tobą godzinę przyjazdu busa,
    •  przyjedziemy pod wskazany adres,
    • zawieziemy cię dokładnie tam gdzie będziesz chciał
Dodatkowo podróż przebiegnie całkowicie bezpiecznie ponieważ cały czas dbamy o stan techniczny naszych busów i współpracujemy tylko z kierowcami z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem.
Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem i doskonale wiemy jak ważne jest dla Klientów poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy oraz komfort podróżowania. Szczególnie w tak dalekie trasy jak przejazdy busami do Holadnii czy Belgii.

TRANSPORT BUSAMI OPOLSKIE

Busy do Niemiec – województwo opolskie – skąd jeździmy?

SWybierasz się do Niemiec, Belgii lub Holandii z województwa opolskiego? Przejdź na stronę rezerwacji i wskaż w formularzu adres, spod którego mamy Cię zabrać. Nasze busy zatrzymują się w okolicach większych i mniejszych miejscowości na terenie niemal całego województwa. Poniżej widoczna jest lista miejscowości, z okolic których wsiądziesz w busy opolskie-Niemcy, opolskie-Holandia, opolskie-Belgia.

Czy wiesz, że możesz kupić bilet bez wychodzenia z domu ?REZERWUJ ONLINE

Przewozy do Niemiec – opolskie – codziennie

Z firmą przewozową Po Europie możesz dowolnie zaplanować swój wyjazd turystyczny lub do pracy do Niemiec z województwa opolskiego. Nasze busy kursują codziennie, dzięki czemu dostaniesz się na miejsce dokładnie wtedy, kiedy tego chcesz lub potrzebujesz. Codziennie kursują również busy powrotne Niemcy-opolskie. Nie ma zatem znaczenia, czy wyjeżdżasz na kilka miesięcy do pracy, czy zaledwie na kilka dni, by pozwiedzać, zabawić się czy odwiedzić przyjaciół – z firmą Po Europie żaden rozkład jazdy nie pokrzyżuje Twoich planów. W czasie rezerwacji biletu po prostu wskaż termin podróży, a nasz bus zabierze Cię ze wskazanego miejsca pod wybrany adres. Bez przesiadek, dojazdów na dworzec czy innych niedogodności.

Busy opolskie – Niemcy / Belgia / Holandia – dlaczego warto nam zaufać?

Podróż busem z opolskiego do Niemiec, Holandii i Belgii z firmą Po Europie to gwarancja komfortu oraz tego, że na miejsce dojedziesz z dobrym samopoczuciem. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które są regularnie poddawane kontroli stanu technicznego. Ponadto zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i kompetentnych kierowców, którzy doskonale znają zagraniczne drogi oraz specyfikę przewozu osób. Oprócz standardów bezpieczeństwa wysoko stawiamy również Twój komfort. Nasze nowoczesne busy wyposażone są w klimatyzację i rozkładane fotele. Posiadają też pojemne luki bagażowe. Czas możesz umilić sobie oglądać filmy na odtwarzaczach DVD lub korzystając z własnych urządzeń mobilnych połączonych z pokładową siecią Wi-Fi – bez obawy o rozładowanie baterii dzięki portom USB przy każdym siedzeniu.

Lokalizacja

ul. Gromadzka 66
30-719 Kraków

Czynne

7:00-22:30
Poniedziałek – Piątek
7:00-22:00
Weekendy i święta

Kontakt