Amsterdam

Jak dotrzeć busem do Amsterdamu?

Wyjazd do Holandii, niezależnie od celu podróży, wiąże się z koniecznością zorganizowania transportu. Spośród dostępnych możliwości dotarcia na miejsce, warto zwrócić uwagę na busy do Amsterdamu, które oferuje przewoźnik poEuropie. Dlaczego warto skorzystać z tej formy podróżowania i jak dotrzeć dokładnie pod wskazany adres?

Busy do Amsterdamu – komfortowa podróż do celu

Wybierając busy do Holandii, można być pewnym, że podróż upłynie w komfortowych warunkach i będzie krótsza, niż decydując się na inną formę transportu. Co najważniejsze jednak, busem można dotrzeć do Amsterdamu z wielu miast Polski.

Busy oferowane przez naszego przewoźnika, kursują ze stolic kilku województw, takich jak świętokrzyskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie, śląskie i podkarpackie. Do Amsterdamu można zatem dotrzeć, rozpoczynając swoją podróż w Kielcach, Opolu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Rzeszowie.

Busy Amsterdam – jak zarezerwować miejsce w busie?

Aby dotrzeć busem do Amsterdamu, wprost pod wskazany adres docelowy, wystarczy skorzystać z formularza rezerwacyjnego, który udostępnia na stronie przewoźnik. Można również zdecydować się na wysłanie wiadomości SMS, e-mail bądź kontakt telefoniczny. Niezależnie od formy kontaktu, koniecznie trzeba podać, skąd ma się rozpocząć podróż, gdzie ma być punkt docelowy oraz jaki termin podróż byłby najbardziej dogodny.

Busy Polska-Amsterdam – komfortowa podróż w obu kierunkach

Przewoźnik poEuropie oferuje busy, które kursują zarówno z Polski do Amsterdamu, jak i w odwrotnym kierunku. Niezależnie od terminu czy celu podróży, pasażerowie mogą liczyć na pełen komfort, a także krótszy czas wyjazdu. Skąd to wynika?

Do dyspozycji podróżujących jest nowoczesna flota pojazdów. Busy posiadają komfortowe wyposażenie, na terenie Polski pasażerowie mogą bezpłatnie łączyć się z Wi-Fi. Ponadto do ich dyspozycji są odtwarzacze DVD oraz gniazdka USB. Podczas podróży kierowca zatrzymuje się tylko w tych miejscach, z których odbiera pasażerów bądź w których kończą oni swoją podróż. Czas trwania wyjazdu jest zatem krótszy, niż decydując się na inne środki transportu zbiorowego.

Co warto wiedzieć?

Decydując się na podróże, które realizowane są przez nasze busy – Kraków Amsterdam bądź na innej trasie – można liczyć na realizację w systemie door to door. Dla pasażerów oznacza to brak przesiadek i konieczności organizowania transportu do ogólnie wyznaczonego miejsca zbiórki. Każdy podróżujący rozpoczyna swoją podróż w dowolnie wybranym miejscu, w obrębie województwa, z którego organizowany jest transport. Podróż kończy również dokładnie we wskazanym adresie docelowym.

Dotarcie busem do Amsterdamu jest zatem niezwykle wygodne, mniej czasochłonne i tańsze niż w przypadku korzystania z oferty przewozów kolejowych czy autokarowych. 

No related posts found