Port w Rotterdamie

Jak dotrzeć busem do Rotterdamu?

Jeśli w planach masz podróż do Holandii, chcesz dotrzeć do Rotterdamu bądź dowolnego innego miejsca, liczysz na komfortową i sprawnie przebiegającą podróż. Spośród dostępnych form podróżowania masz do wyboru busy do Rotterdamu, które kursują codziennie, dzięki naszemu przewoźnikowi. Sprawdź, dlaczego warto postawić na tę opcję.

Busy do Rotterdamu – podróż z dowolnego miejsca w południowej Polsce

Nie ma znaczenia, w jakim regionie południowej Polski mieszkasz. Jeśli chcesz sprawnie i komfortowo dotrzeć do Rotterdamu, wybierz codziennie kursujące busy do Holandii. Oferujemy transport m.in. z miast wojewódzkich. Możesz zatem rozpocząć swoją podróż w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie, Kielcach i Opolu.

Jesteś w stanie dotrzeć do Rotterdamu w krótszym czasie, niż decydując się na popularne środki komunikacji. Możesz bowiem liczyć na usługi realizowane w systemie door to door.

Busy Polska Rotterdam – transport w systemie door to door

Transport z Polski do Holandii odbywa się w systemie door to door. Oznacza to, że to Ty decydujesz, w którym miejscu rozpoczynasz i gdzie kończysz swoją podróż. Jeśli wolisz wsiąść do busa w okolicach pobliskiego dworca, możesz to zrobić. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby oszczędzić sobie dojazdu do popularnych miejsc zbiórki, za to rozpocząć swój wyjazd tuż przy budynku, w którym mieszkasz.

W ten sam sposób kończysz swoją podróż – kursujemy do Rotterdamu i dojeżdżamy ze swoimi pasażerami do wskazanych przez nich miejsc. To nie tylko wygodne, ale i mające wpływ, na znacznie sprawniej przebiegającą podróż.

Transport z Polski do Holandii – zalety podróżowania busem

W naszych busach panuje kameralna atmosfera, bo w podróż zabieramy ze sobą maksymalnie kilkunastu pasażerów. Dysponujemy flotą nowoczesnych, bardzo komfortowo wyposażonych pojazdów, w których dostępne są wygodne fotele, sieć Wi-Fi, odtwarzacz DVD oraz klimatyzacja.

Zatrzymujemy się tylko w miejscach wsiadania i wysiadania pasażerów, dlatego na naszych trasach jest znacznie mniej przystanków niż wtedy, gdy korzystasz ze środków transportu publicznego. Gwarantujemy, że za kierownicą busów zasiadają doświadczeni kierowcy, co oznacza, że podczas trasy do Holandii możesz uciąć sobie drzemkę i odpocząć.

Przewoźnik do Holandii – jak zarezerwować miejsce w busie?

Aby zarezerwować miejsce w busie wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej, skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail, podając szczegóły dotyczące wyjazdu. Potwierdzamy rezerwację i już możesz szykować się do podróży!

Zwiedzaj, odwiedzaj rodzinę bądź znajomych, docieraj sprawnie do miejsca zamieszkania i nowej pracy. Skorzystaj z naszych busów i ciesz się komfortową oraz bezpieczną podróżą – bez dodatkowych kosztów, przesiadek i zbędnych przystanków, które wydłużają czas wyjazdu. 

No related posts found