Busy ŚLĄSK

Wyjeżdżasz do pracy do Niemiec, Belgii lub Holandii i zastanawiasz się, w jaki sposób najszybciej i najwygodniej dostaniesz się do miasta w jednym z tych krajów? A może planujesz zupełnie prywatny wyjazd na kilka dni? Postaw na busy Po Europie i przekonaj się, że jest to jeden z najlepszych sposobów podróżowania na zachód Europy.

busy śląsk

Busy Śląsk spod domu pod wskazany adres

Busy Śląsk-Niemcy w ofercie firmy przewozowej Po Europie kursują w systemie door to door. Oznacza to, że możesz zamówić busa pod drzwi swojego domu i dojechać nim bezpośrednio pod adres, który wskażesz w formularzu zamówienia. Jest to rodzaj usługi, który naszym pasażerom niesie same korzyści:

MIASTA ŚLĄSK

Busy do Niemiec – Śląsk || Busy do Holandii – Śląsk || Busy do Belgii – Śląsk

Zastanawiasz się, skąd możesz wsiąść do busa Po Europie? Nasze kursy obsługują niemal całe województwo śląskie. Zobacz, z okolic jakich miast w województwie może zabrać Cię bus Śląsk-Niemcy:

Czy wiesz, że możesz kupić bilet bez wychodzenia z domu ?REZERWUJ ONLINE

Busy do Niemiec ze Śląska – dlaczego warto zaufać przewoźnikowi Po Europie?

Staramy się zagwarantować naszym pasażerom jak najbardziej komfortową i bezpieczną drogę do Niemiec, Belgii i Holandii. Dlatego dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów Ford Transit, które poddawane są regularnym kontrolom stanu technicznego. Ponadto nasza kadra kierowców to wyłącznie doświadczeni i odpowiedzialni ludzie, pracujący według grafiku, który pozwala im wypocząć pomiędzy kursami.

Doswiadczenie

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy.

Bezpieczeństwo

Regularna kontrola stanu technicznego naszych busów.

Profesjonalizm

Nowoczesna i bezpieczna flota pojazdów.

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby podróż busem ze Śląska do Niemiec Po Europie przebiegała w jak najbardziej komfortowych warunkach. Dlatego nasze busy wyposażone są w wygodne siedzenia, klimatyzację, ogrzewanie postojowe i pojemne luki bagażowe. Oprócz tego nasi pasażerowie mogą korzystać też z odtwarzaczy DVD, sieci Wi-Fi na terenie Polski oraz gniazd USB do ładowania urządzeń mobilnych.

Busy ze Śląska– jak zarezerwować bilet?

Przykładamy wiele starań do tego, by korzystanie z naszych usług było komfortowe dla wszystkich. Dlatego zarezerwować busy ze Śląska do Niemiec u przewoźnika Po Europie możesz na cztery różne sposoby:

Lokalizacja

ul. Gromadzka 66
30-719 Kraków

Czynne

7:00-22:30
Poniedziałek – Piątek
7:00-22:00
Weekendy i święta