Busy PODKARPACKIE

Mieszkasz na Podkarpaciu i planujesz wyjazd do Niemiec, Holandii lub Belgii? Niezależnie od tego czy wyjeżdżasz do pracy, czy jedziesz spędzić tam czas na zwiedzaniu lub odwiedzinach u znajomych z zagranicy, busy podkarpackie-Niemcy poeuropie.pl to niezwykle komfortowa i opłacalna forma transportu do tych państw. Poznaj wszystkie zalety podróży z firmą Po Europie i zarezerwuj komfortowy i bezpieczny bus z Podkarpacia do Niemiec, Holandii lub Belgii.

busy podkarpacie

Codzienne przewozy Podkarpacie – Niemcy / Holandia / Belgia

Busy na trasach Podkarpacie – Niemcy, Podkarpacie – Holandia, Podkarpacie – Belgia są jednymi z najczęściej wybieranych z naszej oferty. Na pewno duży wpływ na to mają takie rzeczy jak niska cena przewozu i wysokie standardy podróżowania jakie staramy się zapewniać naszym klientom.

W każdym busie zapewniamy dostęp do wi-fi i gniazda USB oraz wydajną klimatyzację aby podróż przebiegała jak najbardziej komfortowo. Wszystkie busy na bieżąco sprawdzane pod kątem sprawności technicznej aby zapewnić wysokie standardy bezpieczeństwa podczas podróży.

To wszystko sprawia że nasza oferta jest tak wyjątkowa więc nie czekaj dłużej zapoznaj się z naszymi trasami i cenami oraz zamów bilet już dzisiaj.

TRANSPORT BUSAMI PODKARPACKIE

Przewóz osób do Niemiec – podkarpackie – skąd jeździmy?

Firma Po Europie oferuje kursy door to door. Oznacza to, że początkowym punktem Twojej podróży jest Twoje miejsce zamieszkania, a końcowym – adres, który wskażesz w formularzu rezerwacji. Bez przesiadek czy konieczności dojazdu na dworzec autobusowy lub do innego punktu zbiórki. Obsługujemy w zasadzie całe województwo podkarpackie. Poniżej znajdziesz listę miejscowości, z okolic których możesz wsiąść do busa do Niemiec, Holandii lub Belgii.

Czy wiesz, że możesz kupić bilet bez wychodzenia z domu ?REZERWUJ ONLINE

Busy do Niemiec – podkarpackie – długa, ale wygodna droga

Aby dojechać do niemieckiej granicy z województwa podkarpackiego, trzeba przejechać przez całe południe Polski. Droga liczy zatem około 500 kilometrów, jednak flota busów firmy transportowej Po Europie to nowoczesne i komfortowe pojazdy, dzięki którym czas spędzony w trasie minie bardzo szybko, a wszyscy pasażerowie dojeżdżają na miejsce w dobrych nastrojach.

Jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo – nasza nowoczesna i bezpieczna flota pojazdów jest regularnie kontrolowana pod kątem technicznym. Ponadto w Po Europie zatrudniamy doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców.

Codzienne busy Niemcy - Polska (podkarpackie)

Jeśli zdecydujesz się na podróż do Niemiec, Belgii lub Holandii z Podkarpacia busem Po Europie, żaden rozkład jazdy nie pokrzyżuje Ci planów, bowiem kursujemy codziennie. Zaplanuj swój wyjazd według własnego uznania i zarezerwuj bilet na busa w dowolnym, pasującym Ci dniu. W ten sposób dojedziesz na miejsce dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz, a co więcej – wrócisz na tych samych zasadach, ponieważ kursy z zagranicy do Polski również odbywają się codziennie. Dzięki takim udogodnieniom możesz swobodnie zaplanować zarówno dłuższy pobyt w Niemczech, Holandii lub Belgii, jak i kilkudniowy wyjazd do tych krajów.

Lokalizacja

ul. Gromadzka 66
30-719 Kraków

Czynne

7:00-22:30
Poniedziałek – Piątek
7:00-22:00
Weekendy i święta

Kontakt