Kierowca prowadzący busa do Holandii

Co powinien oferować przewoźnik Polska Holandia?

Od dawna przewozy międzynarodowe to nie tylko połączenia między punktem A i B. Od przewoźników oczekuje się znacznie więcej. Czego możesz spodziewać się po dobrze zorganizowanej firmie i jak znaleźć naprawdę dobre busy na trasie Polska — Holandia? Odpowiedzi zamieściliśmy w tym artykule.

Przewóz Holandia Polska z dobrym kierowcą

Nawet najlepszy pojazd nie zapewni przyjemnych wspomnień podróży, jeśli kierowca będzie szarpał, podejmował ryzykowne decyzje lub zachowywał się arogancko wobec pasażerów. Być może w przyszłości doczekamy się w pełni autonomicznych pojazdów, na razie jednak przewóz osób do Holandii ocenia się w dużej mierze na podstawie zachowania kierowcy. Co robimy, aby pracowali u nas najlepsi specjaliści? Przede wszystkim:

  • prowadzimy uważną rekrutację, szczególną uwagę zwracając na kulturę osobistą i doświadczenie,
  • zapewniamy kierowcom niezbędne szkolenia i wysyłamy na okresowe badania,
  • oferujemy godne warunki pracy, dzięki czemu kierowcy chcą dla nas pracować.

Ponadto dbamy o flotę, aby zarówno kierowcy, jak i pasażerowie mieli przyjemność z podróży. To nasze busy są drugim najważniejszym czynnikiem, który sprawia, że nasz przewoźnik Polska Holandia jest jedną z najbardziej znanych marek oferujących przewozy osobowe Holandia Polska.

Przejazdy Polska Holandia dobrze wyposażoną flotą

Zacznijmy od tego, że wyposażenie floty to nie tylko urządzenia i dodatkowe systemy zainstalowane na pokładzie. To w pierwszej kolejności wygodne siedzenia i odpowiednia ilość przestrzeni osobistej. Jeśli często podróżujecie autobusami, to wiecie, jak różne podejście do tego tematu mają przewoźnicy. Dlatego wybierając kolejne busy, które dołączą do naszej floty, zwracamy uwagę na komfort pasażerów i kierowcy, aby po przejechaniu kilkuset kilometrów miło wspominali podróż.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyposażenie opcjonalne na wysokim poziomie

Część systemów pokładowych zalicza się do wyposażenia opcjonalnego. Jest ono dodatkowo płatne, dlatego niektórzy właściciele busów rezygnują z pewnej miary komfortu. My przyjęliśmy inną politykę. Ze wszystkich udogodnień, wybraliśmy te, które realnie wpływają na komfort podróży, nawet jeśli wymagało to zakupu bogatszego wyposażenia. Nieocenioną pomocą były opinie naszych klientów, które na przestrzeni lat pomogły nam znacznie ulepszyć flotę obsługującą przewozy osobowe Holandia Polska.

Zobacz nasze promocje: Promocje poEuropie

Standardowe wyposażenie busów do Holandii

Obecnie każdy z busów wyposażony jest w:

  • klimatyzację,
  • ogrzewanie strefowe,
  • rozkładane fotele,
  • darmowe wi-fi,
  • nawigację.

Ponadto o bezpieczeństwo podróży dbają sprawdzone systemy pokładowe, które w czasie rzeczywistym wspomagają pracę kierowcy, informują o zagrożeniach i w razie potrzeby pomagają utrzymać pojazd na właściwym kursie.

Przewoźnik poEuropie oferuje to, czego potrzebujesz!

Co powinien obejmować przewóz osób do Holandii busami? Powinien zagwarantować sprawdzonego kierowcę, a także bezpieczne i komfortowe busy. Oferując międzynarodowy transport, poszliśmy jednak znacznie dalej. Poza wysokim standardem obsługi i bezpieczeństwa oferujemy też atrakcyjne ceny i dodatkowe rabaty dla grup i stałych klientów. Informacje o tym znajdziesz w zakładce cennik naszej strony.

Zobacz naszą ofertę busów do Holandii z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found