Bus poEuropie

Dlaczego warto wybierać przewozy z domu pod dom?

Przewozy po Europie busem stały się w ostatnich latach jednym z najkorzystniejszych sposobów przemieszczania się osób, które wyjeżdżają za granicę w celach zarobkowych lub podróżują z innych pobudek. Jednym z najważniejszych powodów, dlaczego tak się dzieje, jest usługa door to door, czyli przewozy z domu pod dom. Dowiedz się, na czym polega ta usługa i dlaczego warto wybierać przewoźników, którzy ją oferują.

Na czym polegają przewozy z domu pod dom?

Zastanawiasz się, jak wygląda usługa door to door? Przewozy poEuropie, funkcjonujące według tej zasady, oferują podróż spod wskazanego adresu bezpośrednio do miejsca docelowego. Oznacza to ni mniej, ni więcej tyle, że jeśli planujesz np. podróż do Niemiec do pracy, to możesz wsiąść do busa pod drzwiami swojego domu i wysiąść z niego dokładnie w miejscu, w którym chcesz się znaleźć. Przewozy z domu pod dom to podróż tak wygodna jak własnym samochodem.

Transport osób door to door – jak zamówić usługę?

Rezerwując bilet na busy do przewozu osób w firmie poEuropie, wskazujesz dwa adresy – początkowy oraz docelowy adres podróży. Wystarczy, że w formularzu elektronicznym na stronie internetowej, wiadomości e-mail lub SMS podasz prawidłowe i dokładne adresy oraz datę wyjazdu, a w odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie.

Pamiętaj jednak, że jeśli rezerwujesz przejazd telefonicznie, będziemy prosili Cię o przesłanie w wiadomością e-mail lub SMS dokładnego adresu, aby uniknąć pomyłek.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Transport osobowy bez przesiadek

Zasadniczą zaletą przewozów z domu pod dom jest to, że po drodze nie czekają Cię żadne przesiadki. Podróż rejsowym autokarem lub koleją najczęściej wiąże się z koniecznością co najmniej jednej lub kilku przesiadek, co niestety generuje dodatkowy stres i zmęczenie, wynikające choćby z częstego przenoszenia ciężkiego bagażu. Przesiadki są też częstym powodem opóźnień, które wynikają m.in. z przedłużonego czasu przeładunku bagaży czy trudności w skomunikowaniu ze sobą dwóch środków transportu. Nierzadko trzeba czekać długo na kolejny autobus lub pociąg lub w pośpiechu szukać właściwego peronu. Wybierając przewozy z domu pod domu, unikasz wszystkich tych kłopotliwych sytuacji.

Zapomnij o autobusach lub taksówkach na dworzec

Jeśli decydujesz się na podróż za granicę rejsowym autokarem, pociągiem lub samolotem, nie unikniesz konieczności dostania się na dworzec lub lotnisko. Może być t kłopotliwe, ponieważ:

  • taksówka prawdopodobnie będzie kosztować dość sporo;
  • zabranie ze sobą sporego bagażu transportem publicznym może być bardzo niewygodne;
  • dalekobieżne kursy często rozpoczynają się w środku nocy lub wcześnie rano, kiedy miejskie autobusy kursują rzadko lub wcale.

Pamiętaj o tym, że to samo czekałoby Cię za granicą. Jeśli podróżujesz do danego kraju po raz pierwszy i nie znasz zbyt dobrze języka, mogłoby sprawić to pewne problemy i wzbudzić niepotrzebny niepokój. Busy do przewozu osób door to door także rozwiązują ten problem. 

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found