Droga do Niemiec

Jak bezpiecznie dotrzeć busem z Niemiec do Polski?

Dalekie podróże wiążą się z wieloma emocjami. Osoby wyjeżdżające za granicę często są podekscytowane, ale czasami mają też pewne obawy. Pomagamy je zmniejszyć, zapewniając bezpieczny transport do Niemiec. Sprawdź, jak przewozy z Niemiec do Polski pomagają redukować stres związany z podróżami i dlaczego tyle osób wybiera nasze busy.

Bezpieczne busy Niemcy Polska — jak zmniejszamy stres?

Firma poEuropie dba o samopoczucie swoich klientów na kilku płaszczyznach:

 • pilnując, aby flota była dobrze wyposażona,
 • regularnie kontrolując stan techniczny pojazdów i dokonując niezbędnych napraw,
 • realizując transport Niemcy Polska z domu pod dom,
 • skracając czas podróży,
 • oferując atrakcyjne ceny oraz rabaty.

Niektóre z tych punktów postanowiliśmy opisać, aby przybliżyć Wam temat bezpieczeństwa w naszych busach z Niemiec do Polski.

Bezpieczna flota w bezpiecznych busach do Niemiec

Wielu awarii można uniknąć, odpowiednio przygotowując pojazdy do podróży. Poza pilnowaniem terminów cyklicznych przeglądów i serwisu wynikającego z przebiegu każdy z kierowców jest zobowiązany zgłaszać usterki, komunikaty i problemy, kiedy tylko się one pojawiają. Dzięki temu często udaje się dokonać naprawy, zanim naprawa stanie się bardzo kosztowna, a pasażerowie zyskują poczucie bezpieczeństwa podróży busem z Niemiec do Polski.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Systemy, które wspomagają kierowców

Wśród automatycznych systemów bezpieczeństwa znajdują się takie, które od lat są wdrażane w pojazdach, a także stosunkowo nowe, których obowiązek instalacji dotyczy jedynie nowych autobusów. Jako że trudno znaleźć w naszej flocie stare maszyny, każdy z busów posiada najnowsze, sprawdzone systemy. Są to przede wszystkim:

 • ABS — układ zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania,
 • ESC — system stabilizujący tor jazdy w przypadku poślizgu,
 • BLIS — dostarczający informację o obiektach pojawiających się w tzw. martwym polu,
 • TCS — system kontroli trakcji, zapobiegający utracie przyczepności kół podczas przyspieszania na śliskiej nawierzchni,
 • AFIL — system ostrzegający przed zjechaniem z pasa ruchu,
 • BAS — asystent hamowania, działający na podstawie analizy prędkości nacisku pedału hamulca.

Jak widać, bezpieczny transport do Niemiec zapewniają nie tylko wyszkoleni i odpowiedzialni kierowcy, ale także liczne systemy pokładowe. Część z nich jest obowiązkowa, a inne opcjonalne. Jako firma branży przewozowej nigdy nie oszczędzamy na bezpieczeństwie pasażerów.

Wyjazdy z Niemiec do Polski — minimum stresu

Kolejnym atutem firmy poEuropie jest usługa door to door. Oznacza ona, że odbieramy naszych klientów z domu i wieziemy pod wskazany adres. Dzięki temu znacząco redukujemy stres związany z przygotowaniami do wyjazdu. Nie musisz szukać właściwego peronu, autobusu ani zastanawiać się, czy zdążysz przesiąść się na kolejny autobus. Cała podróż odbywa się jednym środkiem transportu prosto do celu. Jak zatem dotrzeć bezpiecznie z Niemiec do Polski? Zamów transport Niemcy Polska u sprawdzonego przewoźnika poEuropie. Rezerwacji dokonasz przez telefon lub online na naszej stronie.

Zobacz naszą ofertę z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found