Transport busem do Holandii poEuropie

Jak przygotować się do pracy w Holandii? – poEuropie – busy do Niemiec – busy do Holandii

Znalazłeś ciekawą ofertę pracy w Holandii i bardzo zależy Ci, żeby podjąć to wyzwanie. Podpowiadamy, jak przygotować się do wyjazdu – czyli jak zorganizować dojazd, co ze sobą zabrać i czego spodziewać się podczas pobytu w Niderlandach.

Jak najwygodniej dojechać do Holandii?

Zapomnij o własnym samochodzie. Holandia nie jest kraje przyjaznym do kierowców – wszędobylskie rowery i restrykcyjne normy związane z emisją spalin sprawiają, że poruszanie się po holenderskich miastach samochodem wcale nie jest tak wygodne jak choćby w Polsce. Dlatego mnóstwo osób, które podejmują pracę w tym kraju, wybiera busy do Holandii, tym bardziej, że oferowane przez nas usługi spełniają najśmielsze oczekiwania Pasażerów.

  • Kursujemy codziennie – z nami możesz dowolnie planować swoją podróż bez żadnych ograniczeń, dojechać do Holandii lub wrócić do Polski, kiedy tylko dokładnie wtedy, kiedy chcesz.
  • Jeździmy w trybie door to door – czyli zabieramy Cię spod domu i zawozimy pod wskazany adres. Z nami dojedziesz bez niewygodnych przesiadek i dojazdów na lotniska lub dworce.
  • Bezpieczna i wygodna flota – dysponujemy flotą nowoczesnych busów Ford Transit, w której do dyspozycji masz rozkładane fotele, pojemne luki bagażowe, klimatyzację i ogrzewanie, sieć Wi-Fi i odtwarzacze DVD.
  • Doświadczeni kierowcy – zatrudniamy doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, pracujących zgodnie z grafikiem, który pozwala im wypocząć.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Co wziąć ze sobą do Holandii?

Rzecz, o której nie możesz zapomnieć, to oczywiście dokumenty. Jako że Holandia jest członkiem Unii Europejskiej, Twoim dokumentem tożsamości może być dowód osobisty, choć oczywiście możesz posługiwać się również paszportem. Weź ze sobą także telefon. Zapisz w nim przydatne numery, na które możesz zadzwonić w razie nieoczekiwanych problemów, np. do konsulatu lub ambasady RP. Upewnij się, że telefon nie ma SIM Locka, wtedy będziesz mógł skorzystać z karty SIM holenderskich operatorów i obniżyć koszty korzystania z telefonu.

Pamiętaj o wyrobieniu numeru BSN

Jest to indywidualny numer mieszkańca, dzięki któremu możesz podjąć w Holandii legalną pracę i skorzystać z ubezpieczenia, które przecież opłacasz każdego miesiąca. Numer ten możesz wyrobić w lokalnym urzędzie w holenderskiej miejscowości, w której mieszkasz lub pracujesz. Będziesz potrzebować do tego dowodu tożsamości.

Ubezpieczenie EKUZ – podstawa pobytu za granicą

Zanim wyjedziesz z Polski, udaj się do najbliższego oddziału NFZ, aby zakupić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Umożliwi Ci ona korzystanie z refundowanej opieki zdrowotnej oraz wykupywanie w aptece leków, przepisywanych przez lekarza na receptę.

Naucz się podstaw języka

Choć na rynku pracy dostępnych jest wiele ofert pracy bez języka, to jednak podstawy holenderskiego pozwolą Ci lepiej odnaleźć się w rzeczywistości tego kraju i łatwiej organizować sobie wolny czas. Dzięki znajomości języka możesz mieć też lepsze perspektywy na podjęcie ambitniejszej i lepiej płatnej pracy. Warto mieć ze sobą kieszonkowe rozmówki i słowniczek.

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found