Kwiaty w Holandii

Jak wrócić do Polski busem z Holandii?

Jeśli dobiega końca Twoja podróż po Holandii, niedługo kończysz kontrakt i planujesz zobaczyć się wreszcie z rodziną, poszukujesz sposobu na powrót do Polski. Do wyboru masz kilka form transportu, przy czym najbardziej komfortowy wyjazd zapewnią Ci busy z Holandii do Polski, które oferuje przewoźnik poEuropie. Sprawdź, jak zarezerwować miejsce i dlaczego warto postawić na tę formę podróżowania.

Busy z Holandii do Polski – rezerwacja miejsca

Aby zagwarantować sobie komfortową podróż, postaw na busy do Polski, które oferuje nasz przewoźnik. Do rezerwacji miejsca w busie potrzebujesz dokładnych informacji – skąd chcesz wyjechać oraz gdzie znajduje się punkt docelowy w Polsce.

Rezerwacji dokonujesz poprzez formularz internetowy, który znajduje się na stronie przewoźnika. Inną drogą jest rezerwacja telefoniczna. Możesz także wysłać wiadomość SMS lub e-mail. Niezależnie od formy rezerwacji, za każdym razem określasz szczegółowe informacje na temat podróży – przede wszystkim interesujący Cię termin powrotu do Polski, a także miejsce wsiadania i wysiadania z busa.

Transport z Holandii do Polski – realizacja w systemie door to door

Busy do Polski z Holandii kursują w systemie door to door. Dla Ciebie oznacza to podróż rozpoczynającą się w dowolnym miejscu i zakończoną pod adresem docelowym. Ty wskazujesz, gdzie chcesz wsiąść do busa – może to być Twoje miejsce zamieszkania w Holandii, okolice dworca, najbliższy przystanek czy parking przy stacji benzynowej, do którego możesz łatwo dotrzeć. Podróż kończysz tuż przy swoim domu rodzinnym bądź w innym miejscu, w którym planujesz zostać.

Transport odbywający się w taki sposób oznacza, że nie musisz organizować i płacić za dodatkowy przejazd do ogólnie wyznaczonego miejsca zbiórki. Cała podróż odbywa się w krótszym czasie i jest bardziej komfortowa niż wtedy, gdy stawiasz na pociąg bądź tradycyjny transport autokarem. Nasze busy zatrzymują się bowiem tylko w miejscach wyznaczonych przez pasażerów, co znacznie ogranicza liczbę przystanków.

Busy do Polski z Holandii – komfort i bezpieczeństwo

Przewóz osób Holandia Polska realizowany jest przez doświadczonych kierowców, którzy zasiadają za sterami nowoczesnych pojazdów. Możesz liczyć na bardzo komfortową podróż, ponieważ w każdym busie dostępna jest klimatyzacja, wygodne fotele, sieć Wi-Fi, odtwarzacz DVD oraz gniazdko USB.

Nasi kierowcy dokładnie znają trasy, które pokonują, co pozwala im na zapewnienie komfortowego przejazdu. Ich doświadczenie wpływa również na bezpieczne pokonywanie wyznaczonej trasy. Ponadto niewielka liczba pasażerów gwarantuje kameralną atmosferę w busie.

Przejazd Holandia Polska dzięki przewoźnikowi poEuropie, odbywa się sprawnie, szybko, bez zbędnych przesiadek i licznych przystanków, a to wszystko w przystępnych cenach. 

No related posts found