Transport busem poEuropie

Jak wybrać przewoźnika po krajach Europy? | Blog poEuropie

Podróż do pracy za granicę może być długa. Wystarczy wspomnieć nierzadkie wyjazdy Polaków mieszkających na wschodzie kraju do pracy na zachód Niemiec lub do Holandii czy Belgii. Dlatego powinna przebiegać w jak najbardziej komfortowych warunkach, nie generować najmniejszych problemów i niedogodności, a także nie krzyżować niczyich planów. Jak zatem znaleźć przewoźnika, który to zapewni? Wystarczy dowiedzieć się, jakie standardy oferują dzisiaj najlepsze firmy przewozowe i wybrać ofertę, w której nie brakuje żadnego z nich.

Docelowa podróż door to door

Wydawałoby się, że podróż zbiorowym transportem musi wiązać się z koniecznością dojechania na dworzec autobusowy czy wyznaczone miejsce zbiórki. Oczywiście podobna sytuacja powinna mieć miejsce również po dojechaniu do docelowej miejscowości. Ponadto w głowie niejednego pasażera na pewno pojawia się myśl “oby ten kurs nie miał przesiadek”. Okazuje się, że przewozy po Europie busem mogą być w identycznym stopniu docelowe jak podróż własnym autem. Jak to możliwe?

Wszystko dzięki kursom door to door, czyli spod drzwi własnego domu pod wskazany adres. Firma poEuropie oferuje właśnie taki tryb kursów międzynarodowych do Niemiec, Holandii i Belgii. Pasażerowie w formularzu rezerwacji wskazują adres początkowy podróży oraz adres docelowy, a na miejsce dostają się bez dojazdu na dworzec, przesiadek i organizowania sobie transportu na miejscu, w obcym kraju.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeźdź, kiedy chcesz

Kolejnym aspektem, na który osoby wyjeżdżające do pracy za granicę powinny zwrócić uwagę, jest to, czy busy kursują codziennie. Firma przewozowa poEuropie świadczy takie usługi, dzięki czemu jej klienci mogą w pełni zaplanować swój wyjazd. Co dzięki temu zyskujesz?

  • Możesz dojechać na miejsce dokładnie w tym dniu, kiedy najbardziej Ci to odpowiada, np. dzień przed rozpoczęciem pracy lub dokładnie w dniu, od którego masz zapewnione zakwaterowanie.
  • Możesz wrócić do Polski dokładnie wtedy, kiedy chcesz lub potrzebujesz. Dzięki codziennym kursom przywieziemy Cię do domu niezwłocznie po zakończeniu przez Ciebie pracy za granicą, w pierwszym dniu urlopu lub zawsze wtedy, kiedy do nagłego powrotu zmusi Cię losowe zdarzenie.

Podróżuj wygodnie i bezpiecznie

Podróż busem nie musi już kojarzyć się z ze ściskiem i brakiem jakiegokolwiek komfortu. Firma przewozowa poEuropie dysponuje flotą nowoczesnych pojazdów Ford Transit, które gwarantują bardzo wysoki komfort podróży, a ponadto przechodzą regularne kontrole stanu technicznego, dzięki czemu umożliwiają bezpieczne dotarcie do celu. Podczas podróży nasi pasażerowie mogą korzystać z:

  • wygodnych rozkładanych foteli;
  • pojemnych luków bagażowych;
  • klimatyzacji i ogrzewania postojowego;
  • sieci Wi-Fi na terenie Polski;
  • odtwarzaczy DVD;
  • gniazd USB do ładowania urządzeń mobilnych.

Dodatkowo podnosimy bezpieczeństwo, zatrudniając wyłącznie doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, których grafik pracy pozwala rozpocząć każdy kurs, będąc w pełni wypoczętym.

Od teraz wybór będzie łatwiejszy

Wiesz już, jaki poziom usług powinny świadczyć firmy oferujące przewóz osób po Europie. Każdy z tych aspektów jest zagwarantowany przez przewoźnika poEuropie, z którym bezpiecznie i wygodnie dojedziesz do Niemiec, Holandii i Belgii z województw podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found