Podróż po Europie busem

Planowanie podróży po Europie z przewożnikiem | poEuropie.pl

W czasach pandemii w firmach transportowych można liczyć się z trudnościami w kursach. Pracując za granicą, potrzebny jest zaufany przewoźnik, który zadba o komfortową podróż do pracy. Jak wiadomo, ta bywa długa i może powodować nawet frustrację. Zanim do niej dojdzie, może generować również problemy podczas jej planowania. Przekonaj się, że z nami jest to łatwe i zacznij korzystać z usług poEuropie.pl!

Do pracy zawsze na czas – kursujemy codziennie

Niekwestionowaną korzyścią korzystania z naszej oferty jest fakt, że busy kursują codziennie. Firma przewozowa poEuropie.pl świadczy usługi na najwyższym poziomie, co oznacza niebywały komfort dla pasażera. Może on zaplanować podróż do pracy i z pracy dowolnego dnia, dzięki czemu wie, że zdąży.

  • Jesteś zależny od terminu zakwaterowania?
  • Nie chcesz marnować urlopu na oczekiwanie na rozkładowy kurs?
  • Sytuacja awaryjna w domu, musisz wracać?
  • Wyjeżdżasz w innych celach niż do pracy, np. na ciekawy festiwal lub po prostu pozwiedzać i chcesz być w Niemczech, Holandii lub Belgii dokładnie w konkretny dzień?

Żadna z tych sytuacji nie powinna być powodem, dla których nie znajdziesz przewoźnika na już. Dla nas nie jest – tu masz możliwość dowolnego planowania podróży.Wystarczy, że w formularzu zamówienia wskażesz interesujący Cię termin wyjazdu i powrotu (jeśli jesteś zainteresowany kursem w dwie strony).

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Korzyści – podróżuj tam, gdzie chcesz

Podróż busem często kojarzy się z brakiem komfortu i ściskiem. Już nie musi! Przewoźnik poEuropie świadczy usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób komfortowymi busami. Ponadto lista krajów, do których docieramy, jest naprawdę bogata. W bezpiecznych warunkach dojedziesz z nami do Holandii, Niemiec, Belgii i z powrotem do Polski.

Podróż door to door

Podróż door to door to idealne rozwiązanie dla osób niezmotoryzowanych, które potrzebują dotrzeć za granicę. Nie musisz wychodzić wcześniej z domu, by dotrzeć na dworzec autobusowy. Podróż z naszym przewoźnikiem nie wiąże się również ze spotkaniem w wyznaczonym miejscu zbiórki ani z dodatkowymi przesiadkami w czasie podróży. Odbieramy i dowozimy pasażerów pod wskazany przez nich adres. Możesz dotrzeć do Holandii, Niemiec lub Belgii bezpośrednio spod drzwi własnego domu.

Komfort podróży

Poza powyższymi korzyściami warto wspomnieć, że każdy pasażer podczas podróży ma okazję odpocząć. Na trasach międzynarodowych jeżdżą przestronne busy o wysokim standardzie.

Co znajduje się na wyposażeniu busów?

  • Wygodne fotele – możesz się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, a nawet się przespać.
  • Klimatyzacja dwustrefowa – szczególnie przydatna rzecz w upalne dni, komfort dla użytkowników nawet tych, którzy siedzą z tyłu.
  • Ogrzewanie – w zimowe dni podczas długiej podróży warto zadbać o ciepło, kiedy na zewnątrz panują ujemne temperatury. Z nami to możliwe.
  • Duża przestrzeń na bagaże – pasażerowie nie muszą się obawiać, że zabraknie miejsca na ich bagaże. Dla każdego znajdzie się przestrzeń na jego bagaż.
  • Odtwarzać DVD – długie trasy bywają męczące, obejrzyj film i zrelaksuj się w wygodnym fotelu.  

Wszystko po to, by pasażer mógł być zadowolony z przewoźnika, komfortu jazdy oraz możliwości, jakie oferuje przewoźnik. Zaplanuj z nami swoją podróż.

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found