Transport busem od drzwi do drzwi poEuropie

Kursy door to door – jakie niosą korzyści dla pasażerów | Blog poEuropie

Podróż busem za granicę może być tak samo docelowa jak wyjazd własnym samochodem. Gwarantuje to świadczona przez nas usługa door to door, czyli podróż busy spod drzwi własnego domu do miejsca wskazanego w czasie rezerwacji biletu. Dowiedz się, jakie niesie to dla Ciebie korzyści i dlaczego warto skorzystać właśnie z floty busów firmy poEuropie.

Czy busy door to door rzeczywiście są tak docelowe?

Jeśli chcesz dostać się do Niemiec, Holandii lub Belgii w celu podjęcia pracy, zwiedzania lub z jakiejkolwiek innej przyczyny, możesz dotrzeć w wybrane miejsce bezpośrednio spod drzwi własnego domu. Wygląda to dokładnie tak jak podróż własnym samochodem – wsiadasz do busa pod domem i wysiadasz dokładnie tam, dokąd zmierzasz. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających pasażerów i musimy przyznać, że przewozy osób po Europie w tym trybie niosą ze sobą ogromny komfort dla podróżnych.

Jedź bez przesiadek

Przesiadki są niezwykle uciążliwe i nie unikniesz ich w żadnym innym środku transportu z wyjątkiem własnego auta. Mowa tu nawet nie tylko o przesiadkach w połowie drogi, ale także o konieczności dojazdu na dworzec kolejowy lub autobusowy, a także na port lotniczy. Przesiadki znacząco wydłużają czas podróży i są mało komfortowe, choćby ze względu na konieczność wielokrotnego przemieszczania się z jednego środka transportu do drugiego z dużym i nieporęcznym bagażem.

Przesiadka raz może wiązać się z koniecznością oczekiwania na skomunikowany autobus lub pociąg, a innym razem pospiesznego przebiegania między peronami, gdyż podróżni mają na nią zaledwie kilka minut. Taka podróż zawsze budzi lekki niepokój i stres o to, czy wszystko ułoży się pomyślnie.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapomnij o dojazdach na miejsca zbiórek lub odjazdów

Jak już wspomnieliśmy w poprzednim akapicie, dzięki busom door to door nie musisz martwić się o dojazd na miejsce zbiórki lub odjazdu, np. dworzec czy lotnisko. Wbrew pozorom jest to dość często sprawa problematyczna. Wyjeżdżając na dłuższy czas zwykle masz ze sobą spory bagaż, dlatego podróż transportem miejskim będzie po prostu niewygodna. Sprawę może skomplikować dodatkowo fakt, że dłuższe podróże nierzadko rozpoczynają się w nocy lub o wczesnych godzinach porannych, kiedy transport publiczny nie kursuje lub kursuje z niską częstotliwością. Wtedy pozostają taksówka, która może dużo kosztować, lub zaangażowanie kogoś bliskiego w pomoc.

Gdyby tego było mało, jeśli skorzystasz z rejsowych autokarów, pociągów czy samolotu, trzeba będzie zorganizować sobie transport również na miejscu. Jeśli podróżujesz do danego kraju po raz pierwszy, może okazać się to trudne.

Jak zarezerwować busa door to door?

Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rezerwacji albo skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo lub przez SMS. W rezerwacji należy wskazać wybrany termin podróży oraz adresy – początkowy i końcowy. Po potwierdzeniu przez nas rezerwacji pozostanie Ci już tylko szykować się do drogi!

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found