Święta podróż busem poEuropie

Nie trać cennego świątecznego urlopu – wróć do pracy wtedy, kiedy potrzebujesz – poEuropie – busy do Niemiec – busy do Holandii

Zapewne wielu Polaków, którzy pracują za granicą, cieszy się, że w okresie świąteczno-noworocznym można choć na kilka dni wrócić do domu i spędzić czas z rodzinami. My dokładamy wszelkich starań, aby urlop mógł być jak najdłuższy i aby ani jeden jego dzień nie przepadł z powodu konieczności powrotu do Niemiec, Belgii lub Holandii w niedogodnym terminie.

Każdy dzień urlopu jest cenny

Wiedzą o tym wszyscy, którzy podejmują jakiekolwiek zatrudnienie, jednak szczególnie urlop cenią sobie osoby, które z powodu rozłąki z bliskimi i pracy z dala od domu muszą jego część poświęcić na podróż. Najbardziej szkoda jest tych dni, kiedy w pracy ma się już wolne, ale trzeba spędzić je jeszcze w miejscu zakwaterowania za granicą, ponieważ rozkład jazdy przewoźnika jest z góry ustalony. Świadomość, że ten cenny czas mogłoby się spędzić z bliskimi, na pewno jest bolesna i frustrująca.

Dokładnie to samo dotyczy podróży w drugą stronę. Dla osób pracujących za granicą każdy dzień spędzony w domu z bliskimi jest bezcenny. Niestety wiele osób jest zmuszonych do powrotu wcześniej niż wymaga tego grafik w zakładzie pracy, a wszystko z powodu nieskorelowanych rozkładów jazdy.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kursujemy codziennie – przywieziemy Cię do domu i odwieziemy do pracy, kiedy chcesz

Mając na uwadze między innymi takie problemy, busy poEuropie oferują codzienne kursy, dzięki którym zaplanujesz swoją podróż dokładnie tak, jak tego chcesz. Wystarczy, że w formularzu rezerwacji biletu wskażesz wybrany termin. W ten sposób nie umknie Ci ani jeden dzień świąteczno-noworocznego urlopu, który możesz wykorzystać na regenerację sił i pielęgnowanie relacji z bliskim. Nie musisz wracać do kraju, w którym pracujesz, dwa dni przed pierwszym dniem w pracy po urlopie, ponieważ zmuszałby Cię do tego rozkład jazdy.

Jak zarezerwować przejazd w wybranym terminie?

Firma poEuropie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich Klientów, dlatego dajemy możliwość dokonania rezerwacji telefonicznie, SMS-em, e-mailem bądź za pośrednictwem formularza na naszej stronie. Wystarczy, że w czasie dokonywania rezerwacji wskażesz interesujący Cię termin – wtedy pozostanie Ci już tylko spokojnie korzystać z cennego urlopu i wyczekiwać na powrót do pracy dokładnie w tym dniu, kiedy jest Ci to najbardziej na rękę.

Co więcej, korzystając z naszej oferty przewozowej, dojedziesz na miejsce bez przesiadek. Kursujemy bowiem w trybie door to door – nasz kierowca zabierze Cię spod drzwi Twojego domu i zawiezie pod wskazany adres. Wystarczy, że podasz je w formularzu zamówienia.

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found