Kobieta w busie poEuropie

Nowoczesny bus – jakie standardy to dziś norma? – poEuropie – busy do Niemiec – busy do Holandii

Dzisiaj podróżowanie busem to coraz popularniejszy sposób przemieszczania się nie tylko w kraju, ale też po całej Europie. Można tym środkiem transportu dojeżdżać do pracy lub na wakacje, a im dłuższy dystans jest do pokonania, tym większe znaczenie ma standard pojazdu. Dzisiaj przewoźnicy dbają o to, żeby ich busy miały wszystkie niezbędne dla podróżnych udogodnienia. Zobacz, jakie warunki oferują firmy swoim klientom.

Klimatyzacja to podstawa

Nowoczesne busy już w standardowym wyposażeniu mają klimatyzację. Trudno wyobrazić sobie pokonanie kilkusetkilometrowej trasy w upale, bez możliwości schłodzenia się. To wyczerpujące dla kierowcy i obciążające pasażerów, którzy po dotarciu na miejsce czują się, jak po męczącej wędrówce przez pustynię. Producenci współczesnych samochodów do komunikacji zbiorowej skutecznie rozwiązują te zmartwienia, wyposażając busy w klimatyzację. Większość jest przystosowana do płynnej regulacji i nad każdym siedzeniem ma panel, którym podróżni mogą ręcznie sterować moc i kąt nawiewu.

Wi-Fi – nie trać kontaktu

Wielogodzinna podróż bywa nużąca dla pasażerów. Niektórzy chcą wykorzystać ten czas na rozrywkę, a inni na pracę. Każdy z nich doceni możliwość podłączenia się do sieci bezprzewodowej. We współczesnych busach do Holandii czy innych krajów taka opcja jest coraz częściej udostępniana i doceniana. Można wówczas swobodnie surfować po sieci, odbierać i wysyłać wiadomości, pozostawać w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi, szefem czy współpracownikami.

Aby faktycznie tak było, potrzeba jeszcze gniazdek USB, do których podłączysz smartfon czy tablet. Inaczej trudno się spodziewać, że bateria utrzyma wysoką wydajność pracy przez całą drogę. Dobrze, kiedy gniazdka znajdują się przy każdym siedzeniu i pasażerowie mają do nich nieograniczony dostęp.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wygoda podróżowania na każdej trasie

Decydując się na podróż busem, do celu dojeżdżasz bez żadnych przesiadek. To bez wątpienia duża zaleta tego środka komunikacji. Co więcej, nie musisz nawet dojeżdżać na przystanek czy dworze, który zazwyczaj mieści się w dużych miastach. Przewoźnicy proponują usługę door to door. Na czym ona polega? Odbierają Cię z miejsca, które wskażesz i dowożą prosto pod drzwi mieszkania w Belgii, Holandii czy w Niemczech. To oznacza maksymalne skrócenie czasu podróży, bez długich przerw czy skomplikowanych manewrów i korzystania z ofert łączonych kilku przewoźników.

Komfort każdego pasażera

Komfort podróży zagranicznej to nie tylko kwestia tego, jakim busem podróżujesz. Na przyjemne odczucia wpływają też, oprócz wyposażenia pojazdu, inne kwestie, jak choćby doświadczenie kierowcy i jego kultura osobista, poruszanie się po optymalnie opracowanych trasach (krótki przejazd drogami dobrej jakości) i możliwość zabrania ze sobą bagażu. W pojemnej przestrzeni bagażnika zmieszczą się wszystkie torby i walizki, a podręczne plecaki zawsze można zabrać i mieć przy sobie.
Nie bez znaczenia jest też cena – bus to jeden z najtańszych środków transportu międzynarodowego.

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found