Transport busem poEuropie

Odwołany lot? Podróżuj po Europie busem – poEuropie – busy do Niemiec – busy do Holandii

Odwołany lot to ryzyko, z którym musi się liczyć każdy podróżujący. Niestety ostatnie nieporozumienia i strajki wśród kontrolerów lotów w Polsce, doprowadziły do zwiększenia się tego ryzyka. Pasażerowie stanęli przed dylematem, co robić, jak podróżować i czy nie lepiej odpuścić sobie podróż, która może kosztować wiele stresu, a nierzadko również straconych pieniędzy.

W gorącym okresie majówkowym wystarczy przesiąść się do busa i swobodnie podróżować po całej Europie. Dlaczego warto wybrać właśnie tę formę transportu?

Komfort podróżowania dzięki usłudze door to door

Coraz więcej przewoźników oferuje podróże busami, które odbywają się w formie door to door. Usługa ta polega na możliwości rozpoczęcia i zakończenia podróży w wybranym przez pasażera miejscu. Oznacza to zatem, że w drogę można wyruszyć tuż obok zamieszkiwanego bloku lub domu, zakończyć ją zaś dokładnie w punkcie docelowym.

Busy Świętokrzyskie – Niemcy, ale i kursujące na innych trasach, dają szansę na swobodne przemieszczanie się po całej Europie. Wspomniana usługa jest komfortowa dla pasażerów, ponieważ nie tracą oni czasu i pieniędzy na dotarcie np. do dworca.

W przypadku drogi lotniczej nie ma takiej możliwości. Dodatkowe koszty dojazdu do i z lotniska zawsze trzeba brać pod uwagę, a nierzadko przecież lotnisko znajduje się sporo kilometrów od miejsca docelowego.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeden bilet – jeden koszt

Pasażerowie, którzy chcą oszczędzić i liczy się dla nich sumaryczny koszt podróży, będą usatysfakcjonowani z zorganizowanego transportu busem. Kupują bowiem jeden bilet, za określoną stawkę, i nie muszą się martwić o żadne dodatkowe koszty. Wszystko mają w cenie.

Podróż samolotem, nawet w przypadku kupna biletu w podobnej cenie, w ostatniej chwili może się okazać zbyt kosztowna. Odwołany lot to tylko jedna z pojawiających się przeszkód. Dochodzi kwestia nadbagażu, za który trzeba zapłacić. Dla wielu osób to spore ograniczenie i trudność w pakowaniu, gdy zamiast zastanawiać się nad tym, co niezbędne do zabrania, trzeba również sprawdzać, czy nie zostaje przekroczona dopuszczalna waga bagażu.

Widoki, których można pozazdrościć

Europa potrafi zaskoczyć widokami. Nie brakuje tu wielu dróg, które same w sobie są atrakcją turystyczną. Zachwycają bowiem krajobrazy, miejsca i obiekty, które są mijane po drodze. Podróż samolotem, choć trwa znacznie krócej, nie daje możliwości podziwiania tego, co dostępne jest tylko na ziemi.

Pasażerowie mogą się przy tym odprężyć, zrelaksować korzystając z dostępu do Internetu, oferowanego przez nowoczesne busy. Niewielka liczba podróżujących i zaprzyjaźniony kierowca to zaś gwarancja kameralnej atmosfery.

Bez stresu, bez ryzyka odwołanego wyjazdu

Zarówno wyjazd w celach krajoznawczych, jak i prywatnych czy zawodowych, to najczęściej długie przygotowania, nie tylko pod względem finansowym. Ryzyko niepowodzenia oznacza stres, nerwy i utracone korzyści, a jest ono – przynajmniej w obecnej chwili – spore, gdy pod uwagę bierze się drogę lotniczą. W przypadku transportu busem można spać spokojnie, nie tylko w drodze do celu.

Zobacz naszą ofertę busów do Niemiec z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found