Transport busem do Niemiec poEuropie

Przewozy busem do Niemiec – najwygodniejsza podróż z całego południa Polski – poEuropie – busy do Niemiec – busy do Holandii

Planując podróż w celach zarobkowych do Niemiec, musisz przemyśleć kilka ważnych spraw. Jedną z nich jest transport, którym dotrzesz na miejsce. Dojechać można na kilka sposobów. Warto wiedzieć, jakie problemy mogą napotkać właścicieli samochodów, którzy chcą w taką podróż wybrać się własnym transportem lub dlaczego najwygodniejszym sposobem na podróż do Niemiec jest wciąż bus.

Podróż do Niemiec swoim samochodem – z tym musisz się liczyć

Niezależność brzmi dobrze. Wyjazd prywatnym samochodem jak najbardziej wiąże się z niezależnością. Ponadto nie musisz dostosowywać się do rozkładów jazdy, czy myśleć o stresujących przesiadkach. Musisz się liczyć z kosztami, które wygeneruje Twoje auto. Pamiętaj, że spore sumy zostawisz na bramkach, a miasta zwykle są zakorkowane, co sprawia, że koło się zapętla i znowu trzeba tankować. Wszystko jest kuszące do momentu, w którym zalety nie zostają przysłonięte wadami. 

Własny samochód – wady

Wyżej wspomnieliśmy już o kilku minusach wyjazdu do Niemiec własnym autem. Co może pójść jeszcze nie tak?

 • zakorkowane miasta,
 • ekologiczne strefy,
 • wysokie ceny paliwa w Niemczech,
 • musisz płacić za parkingi oraz bramki,
 • stan techniczny pojazdu musi być nienaganny.

Te przykładowe niedogodności sprawiają, że własny samochód wcale nie jest taki przydatny. Na miejscu okaże się wręcz bezużyteczny.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

A może podróż samolotem?

Krótki lot do Niemiec brzmi również kusząco. Podróż do pracy musi być komfortowa. Nie będzie taka, jeśli po drodze musisz zmierzyć się z przeszkodami. Dojechanie na lotnisko, a później do miejsca pracy sprawia, że czas podróży się wydłuża. Czasami trzeba zarezerwować bilet na ostatnią chwilę, a takie są najdroższe. To jest nieopłacalne.

Busem do Niemiec z całego południa Polski

Wielu Polaków podejmuje się pracy u zachodnich sąsiadów. Problemem staje się miejscowość, z której potrzebują wyjechać do pracy. Z pomocą przychodzą busy do Niemiec, które oferują kursy z całego południa kraju. Oto obszerna lista województw, z których odjeżdżamy:

 • małopolskie,
 • śląskie,
 • podkarpackie,
 • świętokrzyskie,
 • opolskie,
 • dolnośląskie.

Dzięki temu dostaniesz się do pracy z niemal każdego miasta na południu Polski do każdego miasta na terenie Niemiec.

Bus – dlaczego warto wybrać ten transport?

Przewóz busami do Niemiec odbywa się na zasadzie door to door. Wystarczy, że wskażesz nam adres, spod którego mamy Cię odebrać i do którego mamy Cię zawieźć. Odbieramy i zawozimy pod same drzwi. Dla nas liczy się komfort pasażera, dlatego nie musisz martwić się o przesiadki. Ponadto nasze busy kursują 7 dni w tygodniu! Codziennie możesz zaplanować z nami swoją bezpieczną podróż.

Wybierając bus, redukujesz wszystkie niedogodności i koszty, które poniósłbyś, wybierając inny środek transportu.

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found