Kobieta Niemcy poEuropie

Wakacyjne wyjazdy do Niemiec – podróżuj busem – poEuropie – busy do Niemiec – busy do Holandii

Choć wśród wakacyjnych kierunków wybieramy zwykle ciepłe regiony, coraz chętniej znajdujemy czas na kraje europejskie, które mają wbrew pozorom sporo do zaoferowania, nawet w czasie niepogody. Jednym z takich kierunków są Niemcy. Nie brakuje tu rozmaitych atrakcji i widoków zapierających dech w piersiach.

Wśród sposobów na dotarcie do Niemiec i podróżowanie po tamtejszych zakątkach, warto wybrać transport busem. Co sprawia, że to dogodna opcja dla turystów?

Wakacje w przystępnych cenach

Nierzadko koszty podróży potrafią dorównać cenom związanym z noclegami w danym kraju. Gdy do finansów przeznaczonych na cały wakacyjny pobyt dołożymy podróż, zaczyna się robić drogo. Stawki rosną, gdy stawiamy na podróż własnym środkiem transportu, bo poza paliwem należy uwzględnić opłaty za przejazd poszczególnymi drogami, winiety, postoje na płatnych parkingach i nie tylko.

Wakacyjny wyjazd może być jednak znacznie bardziej przystępny cenowo, gdy własny samochód pozostanie na pobliskim parkingu, a podróż odbędzie się zorganizowanym transportem. Busy Opolskie – Niemcy, ale i kursujące z innych rejonów Polski, zabierają pasażerów wprost spod domu i oferują możliwość zakończenia podróży w wybranym miejscu. Jest to bowiem usługa typu door to door.

Dlaczego to korzystniejsze finansowo? Bo pasażer płaci stawkę za bilet porównywalną lub niższą niż ceny, które trzeba uwzględnić wybierając innego rodzaju transport. Nie ma tu ukrytych kosztów dodatkowych, a brak konieczności dojazdu na własną rękę do i z np. dworca oznacza oszczędności i znacznie większą wygodę podróżowania.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Poznawanie kraju w tracie podróży

W busie pasażer zajmuje miejsce i spędza czas w podróży w taki sposób, jaki jest dla niego najbardziej dogodny. Może uciąć sobie krótką drzemkę, skorzystać z Internetu lub… podziwiać zaokienne widoki. To dobry pomysł na poznawanie kraju już podczas przejazdu do Niemiec. Własny środek transportu, pociąg lub samolot nie dają takich możliwości.

Gdy podróż kończy się w wybranym miejscu docelowym, chociażby tuż przy punkcie noclegowym z zarezerwowanym pobytem, pozostaje więcej czasu na zwiedzanie okolicy – bliższej i dalszej.

Komfort podróżowania dzięki nowoczesnym busom

Transport w usłudze door to door odbywa się nowoczesnymi busami, w których można znaleźć szereg udogodnień. Długa podróż jest zatem zdecydowanie mniej męcząca. Tuż obok zasiada niewielu współpasażerów, dlatego można liczyć na kameralną atmosferę.

Komfort psychiczny gwarantuje zaś doświadczony i przyjazny w bezpośrednim kontakcie kierowca. Finalnie mija stres związany z daleką podróżą. Ustępuje on miejsca zaciekawieniu, zadowoleniu i ekscytacji w związku z wakacyjnym wyjazdem.

Każdy środek transportu ma zalety i wady, ale to wyjazd busem w systemie door to door okazuje się oferować najlepszy stosunek plusów do minusów, których jest bardzo niewiele, a także ceny na każdą kieszeń.  

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found