Nowy rok Podróż busem poEuropie

Wyjazd na sylwestra za granicę – busem szybko, wygodnie i docelowo – poEuropie – busy do Niemiec – busy do Holandii

Pomimo epidemicznych obostrzeń w wielu europejskich miastach będą odbywać się sylwestrowe zabawy i koncerty plenerowe. Jeśli marzysz o sylwestrze w jednym z miast zachodniej Europy, skorzystaj z oferty firmy przewozowej poEuropie i dojedź na miejsce szybko, wygodnie, a przede wszystkim bez przesiadek.

Odrobina szaleństwa w sylwestrową noc

Wiele osób chce spędzić sylwestra na niezapomnianej zabawie, oddając się spontanicznemu szaleństwu, niekiedy wyjeżdżając nawet za granicę, aby móc w pełni zrelaksować się i powrócić do codziennych obowiązków z czystą głową. Szczególnie wśród młodych osób bardzo popularne są kilkudniowe wyjazdy do zachodnich europejskich miast, gdzie odbywają się atrakcyjne jarmarki, festyny, koncerty i plenerowe imprezy. Dla wielu z nich kluczowym problemem jest dojazd – każdemu zależy na tym, że dojechać w konkretnym terminie, uniknąć przesiadek, a także móc spędzić tę bądź co bądź długą podróż w komfortowych warunkach.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Najkorzystniej busem

Choć dla wielu osób wcale nie będzie to takie oczywiste, to najkorzystniej i najwygodniej na sylwestra za granicę jest udać się busem. Firma poEuropie należy do najnowocześniejszych przewoźników, którzy dostosowali swoje standardy do panujących obecnie trendów i oczekiwań pasażerów. Dlaczego okaże się, że busy do Niemiec, Holandii i Belgii to najlepsze wyjście?

  • Kursujemy codziennie – wystarczy, że w czasie dokonywania rezerwacji miejsca w busie wskażesz, który termin jest dla Ciebie najbardziej dogodny. Z nami zaplanujesz swój sylwestrowy wyjazd dokładnie tak, jak chcesz, nie ograniczając się rozkładami jazdy.
  • Jeździmy w trybie door to door – co ro znaczy? Dokładnie to, że zabieramy Cię spod jednego adresu i zawozimy pod drugi. Bez żadnych przesiadek czy dojazdów na dworce i lotniska. Podaj nam w czasie rezerwacji adresy początkowy i docelowy, a kierowca odbierze Cię nawet spod drzwi Twojego domu, a zawiezie prosto pod hotel lub apartament.
  • Gwarantujemy komfort – nasza flota to nowoczesne, bezpieczne i komfortowe busy Ford Transit. Pojazdy są zawsze sprawdzane pod względem technicznym, a kierowcy cieszą się grafikiem, który pozwala im wypocząć. Co jeszcze? W czasie podróży korzystasz z wygodnych foteli, klimatyzacji, ogrzewania postojowego, a nawet odtwarzaczy DVD. Czy można sobie wyobrazić powrót z sylwestrowej imprezy w lepszych warunkach?

Udany sylwester tylko z komfortową podróżą

Busy to środki transportu odpowiednie nie tylko dla osób, które wyjeżdżają za zachód Europy do pracy. Jest to rozwiązanie korzystne także na krótkie, kilkudniowe wypady turystyczne czy typowo imprezowe.

Zobacz naszą ofertę busów z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found