Dusseldorf Niemcy poEuropie

Busy Polska – Niemcy, czyli jak rodacy dojeżdżają do pracy?

Niemcy są bardzo popularnym kierunkiem emigracji zarobkowej wśród Polaków – wysokie płace, dobre warunki socjalne i bezpośrednie sąsiedztwo sprawiają, że to właśnie w Niemczech na czasowym pobycie przebywa obecnie ponad 700 tysięcy Polaków. Ty również zastanawiasz się nad podjęciem zatrudnienia w Niemczech? Przekonaj się, w jak komfortowych warunkach nasi rodacy podróżują busami do Niemiec i zdecyduj się właśnie na tę formę transportu.

Przejazd do Niemiec busem – jedź, kiedy chcesz?

Dla osób pracujących za granicą czas jest niezwykle ważny. Konieczność dotarcia na miejsce w dniu, od kiedy zapewnione jest zakwaterowanie, chęć powrotu do domu już w pierwszym dniu urlopu czy konieczność przyjazdu do Polski w razie zdarzeń losowych sprawiają, że ludzie myślą o tym, aby za granicę do pracy dojechać własnym samochodem i nie być zależnym od rozkładów jazdy.

Busy Polska – Niemcy przewoźnika poEuropie kursują codziennie. Przy rezerwacji przejazdu wystarczy wskazać wybrany termin i można cieszyć się swobodnym planowaniem swojej podróży za granicę do pracy.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Busy z Polski do Niemiec pod wskazany adres

Jadąc busem z Polski do NIemiec, możesz uniknąć przesiadek i dojazdów na dworce autobusowe czy lotniska. Zupełnie tak, jak gdybyś jechał własnym samochodem. Wszystko dzięki kursom w systemie door to door. Usługa polega na tym, że pasażerowie w czasie rezerwowania biletu na przejazd podają początkowy i docelowy adres podróży. Kierowca busa zabiera podróżnych ze wskazanego miejsca i zawozi bezpośrednio po adres docelowy.

Oznacza to, że możesz jechać busem z Polski do Niemiec bezpośrednio spod drzwi swojego domu aż do miejsca, w którym masz zapewnione zakwaterowanie w Niemczech. Tanie busy do Niemiec pozwalają Ci zatem nie tylko dowolnie planować czas swojej podróży, ale również cieszyć się docelową i bezpośrednią podróżą. Od teraz nie musisz martwić się stresującymi przesiadkami ani organizować sobie kosztowych przejazdów na lotnisko czy dworzec autobusowy, skąd odjeżdżają rejsowe autokary do Niemiec.

Komfort podróży nowoczesnym busem

Wizja niewygodnej podróży ciasnym busem przez wiele godzin na szczęście jest już tylko wspomnieniem. Firma poEuropie przewozi swoich klientów flotą nowoczesnych pojazdów marki Ford Transit. Pasażerowie mogą cieszyć się wieloma udogodnieniami, taki jak:

  • wygodne, rozkładane fotele;
  • przestronne luki bagażowe, mieszczące niezbędny bagaż;
  •  ogrzewanie postojowe;
  • klimatyzacja;
  • sieć Wi-Fi na terenie Polski;
  • gniazda USB do ładowania urządzeń mobilnych;
  • odtwarzacze DVD.

Z firmą poEuropie możesz podróżować do pracy do Niemiec szybko, bezpiecznie i komfortowo. Zapomnij o przesiadkach czy konieczności dostosowania się do rozkładu jazdy.

Zobacz naszą ofertę busów do Niemiec z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found