Frankfurt Niemcy poEuropie

Długi weekend – wyjedź busem do Niemiec

Długi weekend to świetna okazja, by pozwolić sobie na wycieczkę. Jeśli krajobrazy w Polsce są nam już dobrze znane, kusi zaś zagranica, czas poszukać ciekawego kierunku. Takim z pewnością będą Niemcy.

Weekendowy wyjazd będzie udany nie tylko nad morzem czy w górach, ale i w Niemczech. Aby jednak ograniczyć stres i zbędne wydatki związane z podróżą, warto postawić na transport busem.

Podróż bez zbędnego stresu

Podróże potrafią być stresujące. Nerwy pojawiają się podczas pakowania i wtedy, gdy na ostatnią chwilę załatwiamy niezbędne sprawy, a godzina wyjazdu zbliża się nieubłaganie. Tego napięcia można sobie oszczędzić, wybierając transport zorganizowany, który oferują busy Małopolskie-Niemcy poEuropie.pl.

Wystarczy kupić bilet i podczas rezerwacji podać adres, spod którego chcemy wsiąść do busa i rozpocząć podróż. Tak samo postępujemy z miejscem docelowym. Bus realizujący transport w usłudze door to door, może nas zabrać spod domu i zrobić przystanek w Niemczech, np. tuż przy lokalizacji miejsca noclegowego. Nie ma zatem ryzyka, że w wyniku opóźnień w komunikacji miejskiej bądź korków w centrum, nie uda się zdążyć na czas, by wsiąść do busa. To przewoźnik czeka na nas w wybranym miejscu.

Pełen komfort podróżowania

Realizacja usług transportowych w opcji door to door, to dostępność dla pasażerów nowoczesnych busów, w których są wszystkie niezbędne udogodnienia. Podróż jest zatem w pełni komfortowa. Co więcej, nie trzeba się męczyć z przesiadkami i złożonym planowaniem, jak dotrzeć do miejsca docelowego korzystając z rozmaitych połączeń.

ZOBACZ CENNIKSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kieszonkowe na przyjemności zamiast na drogą podróż

Każdy wyjazd wiąże się z wydatkami. Kieszonkowe lub długo odkładane pieniądze wolimy jednak przeznaczyć na przyjemności – zwiedzanie, parki rozrywki, poznanie smaków w lokalnych restauracjach, kupno pamiątek i prezentów dla najbliższych.

Wybierając podróż do Niemiec jako pasażer busa, można oszczędzić na budżecie przeznaczonym na cały pobyt zagraniczny. Kupujemy bowiem jeden bilet, bez dodatkowych i ukrytych kosztów, bez przesiadek i konieczności wydawania pieniędzy na dojazdy do i z dworca. Finalnie wydajemy zatem często mniej niż korzystając z tradycyjnych połączeń. W kieszeni zostaje więcej, dzięki czemu można poszaleć na miejscu, a przecież od tego są urlopy i długie weekendy.

Podziwiaj widoki w czasie podróży!

Skoro przed nami wyjazd na długi weekend, nie może się obejść bez podziwiania lokalnych krajobrazów, a tego można zaznać już w busie. Doświadczony kierowca dba o pasażerów, bezpieczny przejazd i przyjazną atmosferę, my zaś możemy skupić się na podróży i widokach już od pierwszych chwil spędzonych w busie.  

Zobacz naszą ofertę busów do Niemiec z poszczególnych województw:

Busy Dolny Śląsk

Busy Małopolska

Busy Opolskie

Busy Podkarpackie

Busy Śląsk

Busy Świętokrzyskie

No related posts found